AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 4E076AEC-278C-4062-BC21-ED6F40170D62.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg C426571B-A56C-461D-93D2-45C2EAA6C2D5.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 58A58DB2-C64B-4CAF-A41A-5C7F42845D69.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 30B58D50-EADE-4BB3-8507-2610D2E57E71.jpeg B391B7C2-B698-4DF4-AA88-419466C7B883.jpeg

Jeugd

Senioren

Organisatie

Bestuur Mail
Frans Masselink Voorzitter
Yda de Rooij Secretaris
Stefan Dirks Penningmeester
Marcel Westenberg Technische zaken Tophockey
Annemieke Beunk Technische zaken algemeen
Niek Kroeze Accommodatie
Voorzitter Mail
Sportiviteit en Respecct Mail
Frans Masselink SR-commissaris  Mail
Vertrouwenspersonen Mail
Marielle Hegeman - Eijkelkamp Algemeen Lid
Henk-jan Hoekman Algemeen Lid
Secretariaat Mail
Yda de Rooij AVG /fotoprotocol
Yda de Rooij Webmaster
Yda de Rooij Oranje Ambassadeur
Beheer social media Mail
Yda de Rooij Beheer Facebook, Instagram, Youtube, linkedin  Mail
ICT commissie Mail
Hans-Peter Ponten Voorzitter
Eric Knuif Procedures/ Lisa
Yda de Rooij Procedures/ Lisa
Ledenadministratie Mail
Yda de Rooij Ledenadministratie
Schoolhockey
Renate Roest Algemeen Lid  Mail
Christel Horselenberg Algemeen Lid  Mail
Sportmedisch Mail
Ada Douwes Dekker Algemeen Lid
Joost van der Ploeg Algemeen Lid
Coen Wissink Algemeen Lid
Wedstrijdsecretariaat Mail
Deirdre Brandwagt-Bergink Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Marcel Hak Wedstrijdsecretariaat
Penningmeester Mail
Incasso Mail
Karin van Dam Facturering leden
Stefan Dirks Incasso
Kascommissie
Henk Jansen Algemeen Lid
Dieke Kok Algemeen Lid
Hein Bernelot Moens Algemeen Lid
Sponsoring Mail
Jan Willem ter Molen Algemeen Lid
Ellen Gest Algemeen Lid
Pieter Oosterhuis Algemeen Lid
Bob Boekhout Algemeen Lid
Karin van Dam Algemeen Lid
Technische zaken Tophockey Mail
Selectieteams
Marcel Westenberg Tophockey coördinator  Mail
Technische zaken algemeen Mail
Algemene zaken Mail
Annemieke Beunk Voorzitter TC
Christiaan von Geldern Technisch coördinator  Mail
Commissie Jongste jeugd Mail
Deirdre Brandwagt-Bergink Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Annemieke Beunk Coördinator Benjamin Jongens
Marjolijn Homan Coördinator Benjamin Meisjes.
Annemarie van der Steen Coördinator jongste jeugd-activiteiten
Annemieke Beunk Communicatie
Marjolijn Homan Coördinator E/F jeugd
Annemieke Beunk Coördinator E/F jeugd
Elftalcommissie (junioren) Mail
Karin van Dam Voorzitter
Marcel Hak Jongens A/B/C/D
Lianne de Boer Meisjes A
Arjen Heeregrave Meisjes B
Tanja Heeregrave Meisjes C
Sanne Helder Meisjes D
Yda de Rooij Coördinator instroom
Elftalcommissie (senioren) Mail
Karin van Dam Veteranen Dames/heren
Karin van Dam Dames/heren
G-Hockey commissie Mail
Femke van Eijzeren Trainer / coach
Karin Esser- van der Holst Ouder
Tjeerd Martin Trainer / coach
Marjolein Purmer Hoofdtrainer / coach
Robert Wolters Ouder
Scheidsrechterscommissie Mail
Titia Weusthuis SR-commissaris
Hidde Jansen SR indeling zaterdag
Annelot Weusthuis SR indeling zondag
Titia Weusthuis Backoffice
Geert Wubben CS+ opleider
Trainingscommissie Mail
Maxim Vonkerman Opleidingen en beheer TIPS formulieren
Xander Meijs Voorzitter
Paul Willems Algemeen Lid
Chantal Visschedijk Trainerscontracten en declaraties
Jurjen Matthijssen Trainingscoördinator
Trimhockey commissie Mail
Karin van Dam Algemeen Lid
Zaalhockey Mail
Xander Meijs Voorzitter
Paul Willems Algemeen Lid
Accommodatie Mail
Kledingdepot
Marjolijn Lutke Holzik Algemeen Lid
Klussenclub Mail
Hans van Valkenhoef Algemeen Lid
Materiaalcommissie Mail
Hans van Valkenhoef Materiaalcommissaris
Lianne Koster Keepers kluizen  Mail
Sleutel commissie Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid  Mail
Velden Mail
Yda de Rooij Veld reservering  Mail
Niek Kroeze Veldkeuring
Facilitaire zaken Mail
Barcommissie Mail
Martin van den Heuvel Inkoop
Martin van den Heuvel Barbeheer