000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg E9D2630B-3842-425C-9F1D-0EC3CD2F2753.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 6849A471-2464-45C4-9BDA-F04C039CA867.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg F52F39CB-F4C5-4E8E-AA7A-BD17C9D5C0B0.jpeg 30B58D50-EADE-4BB3-8507-2610D2E57E71.jpeg

Jeugd

Senioren

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep Damsté - CD
16:00 - 17:00 J8E1 Jurjen Matthijssen RABO
16:00 - 17:00 J8E2 Christiaan von Geldern RABO
16:00 - 17:00 JD2 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Ellemijn Hammink RABO
16:00 - 17:00 MD5 Julian Ooms Driesprong - CD
16:00 - 17:00 MD6 Sophie Grijpma Damsté - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Joyce Hofste RABO
17:00 - 18:00 M8E3 Ellemijn Hammink RABO
17:00 - 18:00 M8E4 Jesse Meijerink RABO
17:00 - 18:30 MC1 Jurjen Matthijssen Damsté - AB
17:00 - 18:00 MD3 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
17:15 - 18:45 JD1 Christiaan von Geldern Driesprong - CD
18:00 - 19:00 MC6 Anneke Broekman-Brouwer RABO - AB
18:00 - 19:30 MD1 Maxim Vonkerman Driesprong - AB
18:00 - 19:00 MD4 Josine Mommers-Nusmeier RABO - CD
18:30 - 19:30 MD7 Frank Krabbenbos Damsté - AB
18:45 - 20:15 JC1 Bastiaan Schuil Driesprong - CD
19:00 - 20:30 JB1 Christiaan von Geldern RABO - CD
19:00 - 20:30 MB1 Jurjen Matthijssen RABO - AB
19:30 - 20:30 MA3 Frank Krabbenbos Damsté - AB
19:30 - 20:30 MA4 Xander Meijs Driesprong - AB
20:15 - 21:15 MA5 Bastiaan Schuil Driesprong - CD
20:30 - 22:00 Jong senioren D2 Frank Krabbenbos Damsté - AB
20:30 - 22:00 MA1 Xander Meijs RABO - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag Jurjen Matthijssen RABO - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instroom (7 t/m 9 jr) Jurjen Matthijssen Damsté - AB
16:00 - 17:00 JE1 Christiaan von Geldern RABO - AB
16:00 - 17:00 JE2 Frank Krabbenbos RABO - AB
16:00 - 17:00 ME1 Maxim Vonkerman RABO - AB
16:00 - 17:00 ME2 Paul Schulz RABO - AB
16:00 - 17:00 ME3 Mirthe School RABO - CD
16:00 - 17:00 ME4 Shania Heeregrave RABO - CD
16:00 - 17:00 ME5 Julius Gerritsen RABO - CD
17:00 - 18:30 MC2 Paul Schulz Damsté - AB
17:15 - 18:15 JC3 Christiaan von Geldern Driesprong - CD
17:15 - 18:15 MB6 Lianne Koster Arendsen - CD
17:15 - 18:15 MC3 Maxim Vonkerman RABO - AB
17:15 - 18:15 MC7 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
17:15 - 18:15 MC8 Emma Binnendijk Damsté - CD
17:30 - 19:00 MB2 Jurjen Matthijssen RABO - CD
18:15 - 19:15 JC2 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
18:15 - 19:15 MB3 Maxim Vonkerman RABO - AB
18:15 - 19:15 MB7 Lianne Koster Arendsen - CD
18:15 - 19:15 MC4 Christiaan von Geldern Driesprong - CD
18:15 - 19:15 MC5 Emma Binnendijk Damsté - CD
18:15 - 19:15 MD8 Arjen Heeregrave Arendsen - AB
18:30 - 19:30 MB8 Paul Schulz Damsté - AB
19:00 - 20:30 MA1 Xander Meijs RABO - CD
19:15 - 20:15 JB3 Jurjen Matthijssen Arendsen - AB
19:15 - 20:15 JB4 Lianne Koster Arendsen - CD
19:30 - 20:00 Sleeptraining Trainingsgroep Damsté - CD Maxim
19:30 - 20:30 JB2 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
19:30 - 20:30 MB4 Ronald Oude Bekke RABO - AB
19:30 - 20:30 MB5 Stefan ter Elst
Michiel ten Dam
Stefan ter Elst
Damsté - AB
20:00 - 21:00 MA2 Maxim Vonkerman Damsté - CD
20:15 - 21:45 D5 Rogier Löwik Arendsen - AB
20:30 - 22:00 D1 Maarten Brals RABO - AB
20:30 - 22:00 D2 Xander Meijs RABO - CD
20:30 - 22:00 D4 Branko Oude Middendorp Driesprong - AB
20:30 - 22:00 DVA Jurjen Matthijssen Damsté - AB
20:30 - 22:00 DVB Jurjen Matthijssen Damsté - AB
20:30 - 22:00 Jong Senioren D1 Jonas Wissink Arendsen - CD
21:00 - 22:00 JA2 Maxim Vonkerman Damsté - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trimhockey Woensdag Jurjen Matthijssen RABO
16:00 - 17:00 Benjamins Jongens Paul Schulz Damsté
16:00 - 17:00 Benjamins meisjes A Christiaan von Geldern Damsté
16:00 - 17:00 Benjamins meisjes B Sylke Kuiphuis Damsté
16:00 - 17:00 JF1 Frank Krabbenbos Damsté
16:00 - 17:00 MF1 Pieter Braakhuis RABO - AB
16:00 - 17:00 MF2 Jurjen Matthijssen RABO - AB
16:00 - 17:00 MF3 Teun Haken RABO - AB
16:00 - 17:00 MF4 Pien Postma RABO - AB
16:00 - 17:00 Pre hockey april Maxim Vonkerman
Lianne Koster
RABO - CD
17:00 - 18:30 MD1 Pien Postma RABO - AB
17:00 - 18:30 MD2 Maxim Vonkerman RABO - CD
17:00 - 18:00 MD4 Jurjen Matthijssen Driesprong - CD
17:00 - 18:00 MD5 Christiaan von Geldern Damsté - CD
17:15 - 18:45 MC1 Paul Schulz Driesprong - AB
17:15 - 18:15 MC6 Frank Krabbenbos Arendsen - AB
17:30 - 19:00 JD1 Branko Oude Middendorp Damsté - AB
18:00 - 19:30 JC1 Christiaan von Geldern Damsté - CD
18:00 - 19:00 MD6 Mirthe School Driesprong - CD
18:15 - 19:15 MB8 Frank Krabbenbos Arendsen - AB
18:45 - 19:45 MD3 Maxim Vonkerman RABO - CD
19:00 - 20:30 JA1 Hans Exterkate RABO - AB
19:00 - 20:30 JA1 Hans Exterkate Damsté - AB Training Fareed
19:00 - 20:30 JB1 Floris Kroezen
Maarten Adolfsen
Driesprong - CD
19:00 - 20:30 JB1 Floris Kroezen
Maarten Adolfsen
Damsté - AB Training Fareed
19:00 - 20:30 MB1 Jurjen Matthijssen Driesprong - AB
19:15 - 20:15 MA3 Frank Krabbenbos
Koen Smelt
Arendsen
19:15 - 20:15 MA4 Frank Krabbenbos
Koen Smelt
Arendsen
19:15 - 20:15 MA5 Frank Krabbenbos
Koen Smelt
Arendsen
19:30 - 20:30 MB7 Christiaan von Geldern Damsté - CD
19:45 - 20:30 Sleeptraining Trainingsgroep RABO - CD Maxim
20:30 - 22:00 heren veteranen Trainingsgroep RABO - CD
20:30 - 22:00 D3 Christiaan von Geldern Damsté - CD
20:30 - 22:00 H1 Hans Exterkate RABO - AB
20:30 - 22:00 H2 Frank Krabbenbos Damsté - AB
20:30 - 22:00 JA2 Frank Krabbenbos Damsté - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E2 Ellemijn Hammink RABO
16:00 - 17:00 M8E3 Jurjen Matthijssen RABO
16:00 - 17:00 M8E4 Paul Schulz RABO
16:30 - 18:00 JD1 Christiaan von Geldern Damsté - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Paul Schulz RABO
17:00 - 18:00 J8E2 Ellemijn Hammink RABO
17:00 - 18:00 M8E1 Jurjen Matthijssen RABO
17:00 - 18:00 MC5 Anne Kroeze Driesprong - CD
17:00 - 18:00 MC8 Pieter Oosterhuis Driesprong - AB
17:00 - 18:30 MD1 Maxim Vonkerman Damsté - CD
18:00 - 19:00 JD2 Jurjen Matthijssen RABO - CD
18:00 - 19:00 MC4 Christiaan von Geldern Damsté - AB
18:15 - 19:45 MC1 Paul Schulz RABO - AB
18:30 - 19:45 G1 Arendsen - AB
18:30 - 19:45 G2 Driesprong
18:30 - 19:45 G3 Driesprong
18:30 - 20:00 JC1 Bastiaan Schuil Damsté - CD
18:30 - 19:30 MB6 Bob Boekhout Arendsen - CD
18:30 - 19:45 Trainingsgroep G1 Anouk Pfeiffer
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Maxim Vonkerman
Arendsen - AB
18:30 - 19:45 Trainingsgroep G2 Anouk Pfeiffer
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Maxim Vonkerman
Driesprong
18:30 - 19:45 Trainingsgroep G3 Anouk Pfeiffer
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Maxim Vonkerman
Driesprong
19:00 - 20:00 MA2 Christiaan von Geldern Damsté - AB
19:00 - 21:00 MB1 Jurjen Matthijssen RABO - CD
20:00 - 21:00 JB2 Christiaan von Geldern
Albert ter Balkt
Damsté
20:00 - 21:00 JB3 Christiaan von Geldern
Albert ter Balkt
Damsté
20:00 - 21:00 JB4 Christiaan von Geldern
Albert ter Balkt
Damsté
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JE1 Jesse Meijerink RABO - AB
16:00 - 17:00 JE2 Julius Dankers RABO - AB
16:00 - 17:00 ME1 Teun Haken RABO - AB
16:00 - 17:00 ME2 Lucas van Dam RABO - AB
16:00 - 17:00 ME3 Madé Olde Klieverink RABO - CD
16:00 - 17:00 ME4 Julius Gerritsen RABO - CD
16:00 - 17:00 ME5 Anouk de Bruijn RABO - CD
16:30 - 17:30 MC7 Lisa Jacobs Damsté - AB
16:45 - 17:45 MD8 Anna ten Dam Arendsen - AB
17:00 - 18:00 JC2 Maxim Vonkerman RABO - CD
17:00 - 18:30 MC2 Annika Bos Damsté - CD
17:00 - 18:00 MD7 Merel Spanjers RABO - AB
17:30 - 19:00 MD2 Roos Lelifeld Damsté - AB
17:45 - 18:45 MB5 Jurjen Matthijssen Arendsen - AB
18:00 - 19:00 Sleeptraining Trainingsgroep RABO - CD Maxim
18:00 - 19:00 JC3 Merel Spanjers RABO - AB
18:30 - 19:00 D1 Maarten Brals Damsté - CD Cornertraining
18:30 - 19:30 MC3 Annika Bos Driesprong - CD
18:45 - 20:15 Jong Senioren D1 Jonas Wissink Arendsen - CD
18:45 - 20:15 Jong senioren D2 Jonas Wissink Arendsen - CD
18:45 - 19:45 MB3 Jurjen Matthijssen Arendsen - AB
19:00 - 20:30 D4 Frank Krabbenbos Damsté - AB
19:00 - 20:30 JA1 Hans Exterkate RABO - CD
19:00 - 20:30 JB1 Maarten Adolfsen RABO - AB
19:00 - 20:30 MA1 Xander Meijs Driesprong - AB
19:00 - 20:30 MB2 Koos de Rooij Damsté - CD
19:30 - 20:30 MB4 Maxim Vonkerman Driesprong - CD
20:30 - 22:00 D1 Maarten Brals RABO - AB
20:30 - 22:00 D2 Xander Meijs Driesprong - AB
20:30 - 22:00 D3 Annelot Weusthuis Driesprong - CD
20:30 - 22:00 D5 Rogier Löwik Arendsen - AB
20:30 - 22:00 H1 Hans Exterkate RABO - CD
20:30 - 22:00 H2 Frank Krabbenbos Damsté - AB
20:30 - 22:00 HVA Koos de Rooij Damsté - CD
20:30 - 22:00 HVB Koos de Rooij Damsté - CD
20:30 - 22:00 HVLA Koos de Rooij Damsté - CD
20:30 - 22:00 HVLB Koos de Rooij Damsté - CD