30B58D50-EADE-4BB3-8507-2610D2E57E71.jpeg 6849A471-2464-45C4-9BDA-F04C039CA867.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg F52F39CB-F4C5-4E8E-AA7A-BD17C9D5C0B0.jpeg E9D2630B-3842-425C-9F1D-0EC3CD2F2753.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg

Jeugd

Senioren

Junioren
Mini´s
junioren meisjes
MA4 - Meppeler HV MA2
16:15 - Driesprong veld
Fluiten:Sasja Abbenhues en Cecil Rupert -zengerink
MA5 - HC Zwolle MA8
16:15 - Damsté veld
Fluiten:Loraine Sanders en Mertien Riepma
MB1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB1
12:30 - RABO veld
Fluiten:Hidde Jansen en Geert Wubben
MB2 - Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB2
14:15 - RABO veld
Nog geen scheids. ingepland
MB5 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB3
15:45 - Arendsen veld
Fluiten:Bregje Pierik en Daphne Krakers
MB6 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB4
17:45 - RABO veld
Fluiten:Madée Wiggers en Merle Rensen
MC1 - H.C. Eemvallei MC1
10:45 - RABO veld
Nog geen scheids. ingepland
MC2 - HCHN MC1
09:15 - Damsté veld
Fluiten:Koos de Rooij en Titia Weusthuis
MC3 - HC Zwolle MC2
14:30 - Damsté veld
Nog geen scheids. ingepland
MC5 - WMHC Avanti MC1
13:15 - Driesprong veld
Fluiten:Julia Groot Kormelink en Isabel de Jong
MC8 - MHC Almelo MC4
14:45 - Driesprong veld
Fluiten:Mabel Fogarin en (Char)Lotte Wilpshaar
MD1 - Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD1
11:00 - Damsté veld
Fluiten:Lianne Koster en Wietske Faber
MD2 - MHC Almelo MD1
09:00 - RABO veld
Fluiten:Pien Postma en Tirza Kuiphuis
MD3 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD3
11:45 - Driesprong veld
Fluiten:Laurien Blömer en Bente Movig
MD4 - Apeldoorn MD3
12:45 - Arendsen veld
Fluiten:Anika Gerritsen en Britt Oude Wolbers
MD5 - HC Ares MD3
11:15 - Arendsen veld
Fluiten:Carleyn Zengerink Terhorst en Roos ten Cate
mini's meisjes
M8E1 - EHV Enschede M8E1
09:00 - Driesprong veld
Nog geen scheids. ingepland
M8E2 - Hockey Club Twente M8E3
09:00 - Driesprong veld
Nog geen scheids. ingepland
ME5 - HHC Haackey ME1
10:00 - Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
junioren jongens
JA1 - HCM Arnhem JA1
16:00 - RABO veld
Fluiten:Henk Jansen en Hans Kieft
JB1 - O.H.C. Bully JB1
12:45 - Damsté veld
Fluiten:Maxim Vonkerman
JB4 - MHC Almelo JB2
17:15 - Arendsen veld
Fluiten:Theo Huiskes en Berndt Bruningmeyer
JC3 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC2
14:15 - Arendsen veld
Fluiten:Okke Reef en Daan Veldhuis
mini's jongens
JE2 - Lochemse Hockey Club JE1
10:00 - Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
JF1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF2
09:00 - Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten