209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg

Jeugd

Senioren

Junioren
junioren meisjes
MA1 - HCHN MA1
14:45 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Lianne Koster en Xander Meijs
MA3 - Lochemse Hockey Club MA2
16:15 - Veld 4
Fluiten:Vera de Rooij en Sam de Haan
MA5 - HHC Haackey MA2
17:45 - Veld 4
Fluiten:Kayne Neyens en Anne Witbreuk
MB2 - EHV Enschede MB1
16:30 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Koos de Rooij
MB3 - GoorseMHC MB1
15:45 - Driesprong veld
Fluiten:Koen Smelt en Kayne Neyens
MB6 - GoorseMHC MB3
13:15 - Veld 4
Fluiten:Suus Vertegaal en Ellemijn Hammink
MB7 - HHC Haackey MB3
11:45 - Veld 4
Fluiten:Renske Leyng en Maud Veldkamp
MC1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1
10:30 - Driesprong veld
Nog geen scheids. ingepland
MC3 - MHC Almelo MC2
14:00 - Driesprong veld
Fluiten:Merle Rensen en Emma Baake
MC5 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2
08:45 - Veld 4
Fluiten:Jet Steggink en Veerle Hegeman
MC7 - WMHC Avanti MC2
10:15 - Veld 4
Fluiten:Pepijn van der Veen en Jasper Vink
MD1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD1
08:45 - Driesprong veld
Fluiten:Maarten Borgman en Wout Hudepohl
junioren jongens
JA1 - HHC Haackey JA1
17:30 - Driesprong veld
Fluiten:Geert Wubben en Jacco Robijn
JB1 - MHC Almelo JB1
13:00 - Harrie Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
JB3 - HHC Haackey JB1
14:45 - Veld 4
Fluiten:Jesse Meijerink en Henk Snijders
JC1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC2
12:15 - Driesprong veld
Fluiten:Ana Rita Wubben
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten