A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg B391B7C2-B698-4DF4-AA88-419466C7B883.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 58A58DB2-C64B-4CAF-A41A-5C7F42845D69.jpeg 30B58D50-EADE-4BB3-8507-2610D2E57E71.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg 4E076AEC-278C-4062-BC21-ED6F40170D62.jpeg C426571B-A56C-461D-93D2-45C2EAA6C2D5.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg

Jeugd

Senioren

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - MMHC Voordaan MA1
12:20
Uit
MA2 - EHV Enschede MA3
15:45
Uit
MA3 - Bully MA3
17:15 - Damsté
Thuis
Fluiten: Tess Veldhuis en Emma Binnendijk
MA4 - Lochem MA2
15:30 - Damsté
Thuis
Fluiten: Arno Pross en Coen Wissink
MA6 - Westerduiven MA3
16:45 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Lynn Vroom en Joyce Hofste
Meisjes B
MB1 - Den Bosch MB1
12:10 - RABO
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 - Oosterbeek MB1
11:20
Uit
MB3 - DHV MB3
15:10
Uit
MB4 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1
13:15 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Sem Nijboer en Rens Mijnhardt
MB6 - HHC Haackey MB3
13:00
Uit
MB7 - Losser MB1
15:00 - Arendsen
Thuis
Fluiten: Jolein Kwast en Anne Witbreuk
MB8 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB5
16:30 - Arendsen
Thuis
Fluiten: Emma Baake en Willemijn Bidoggia
Meisjes C
MC1 - Bemmel MC1
10:25 - RABO
Thuis
Fluiten: Gijs Haken en Laurens Ekelmans
MC2 - Arnhem MC1
12:30
Uit
MC3 - Lochem MC2
11:55 - Damsté
Thuis
Fluiten: Joy Oude Bekke en Marlène Schipper
MC4 - Almelo MC3
11:35 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Vera van Loon en Intan de Bruin
MC5 - Hockey Club Twente MC6
08:30 - Damsté
Uit
MC6 - Hockey Club Twente MC5
08:30 - Damsté
Thuis
Fluiten: Patrick Willemsen en Erik Wolters
MC7 - Apeldoorn MC6
13:15
Uit
MC8 - Hardenberg MC1
13:30 - Arendsen
Thuis
Fluiten: Maud Veldkamp en Amber Rohaan
Meisjes D
MD1 - MHC EDE MD1
10:20
Uit
MD2 - De Mezen MD2
10:05
Uit
MD3 - Bully MD6
08:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Nikki Mulder en Veerle Hegeman
MD4 - Lochem MD2
12:00 - Arendsen
Thuis
Fluiten: Lotte Ticheloven en Marèll Bos
MD6 - HCHN MD1
09:30
Uit
MD7 - Lochem MD3
14:20
Uit
MD8 - Avanti MIX MD2
10:30 - Arendsen
Thuis
Fluiten: Mirthe School en Zoë van de Zweerde
Meisjes E
M8E1 - EHV Enschede M8E2
09:00 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - EHV Enschede M8E4
09:00
Uit
M8E3 - Avanti M8E1
09:30
Uit
ME1 - EHV Enschede M6E1
09:00 - Arendsen
Thuis
ME2 - HHC Haackey M6E1
09:15
Uit
ME3 - Lochem M6E2
11:45
Uit
Meisjes F
MF1 - Bully MF1
08:30
Uit
MF2 - Lochem MF2
10:00
Uit
MF3 - Lochem MF3
09:30 - Arendsen
Thuis
Jongens A
JA1 - Huizen JA1
15:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Maxim Vonkerman en Annelot Weusthuis
JA2 - MHC Epe JA1
13:45
Uit
JA3 - Zutphen JA2
15:50
Uit
Jongens B
JB1 - MHCBeuningen JB1
14:00 - RABO
Thuis
Fluiten: Lianne Koster en Marcel Hak
JB2 - Voorster JB1
15:00 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Menno van Faassen en Laurens Ekelmans
JB3 - HHC Haackey JB1
11:15
Uit
Jongens C
JC1 - Bemmel JC1
10:35
Uit
JC2 - HC Epse JC1
12:00
Uit
JC3 - HHC Haackey JC1
13:45 - Damsté
Thuis
Fluiten: Deirdre Brandwagt-Bergink en Willem Honhoff
Jongens D
JD1 - HC Zwolle JD3
10:10 - Damsté
Thuis
Fluiten: Pieter Braakhuis en Julius Dankers
JD2 - HC Zwolle JD4
11:15
Uit
Jongens E
J8E2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina J8E1
10:00
Uit
JE1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina J6E1
09:00 - Arendsen
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - EHV Enschede JF2
09:00 - Arendsen
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Overig
G1 - AMHC Upward G 2
10:15 - Driesprong
Thuis
G2 - HC Zwolle G1
11:00
Uit
Mix8E1 - Bully J8E1
09:00 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten