suuz kopie.jpeg

Jeugd

Senioren

Junioren A
MA1
18:00 - 19:30
RABO - AB
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
MA2
19:45 - 20:45
RABO - AB
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
MA3
20:00 - 21:00
Driesprong
Trainer(s)
Ilja Buschenhenke
Opmerkingen
MA4
20:45 - 21:45
RABO
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
MA5
20:45 - 21:45
RABO
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
MA6
20:00 - 21:00
Driesprong
Trainer(s)
Ilja Buschenhenke
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
RABO - CD
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
MB4
19:00 - 20:00
Damsté - AB
Trainer(s)
Ilja Buschenhenke
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:30
Damsté - CD
Trainer(s)
Paul Schulz
Opmerkingen
MC4
18:45 - 19:45
Arendsen - CD
Trainer(s)
Emma ten Dam
Opmerkingen
Junioren D
MD2
16:30 - 18:00
Damsté - AB
Trainer(s)
Xander Meijs
Opmerkingen
MD6
17:00 - 18:00
Arendsen - CD
Trainer(s)
Emma Binnendijk
Opmerkingen
MD8
17:00 - 18:00
Arendsen - AB
Trainer(s)
Joy Oude-bekke
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M8E1
17:00 - 18:00
RABO
Trainer(s)
Isa Rotteveel
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
RABO
Trainer(s)
Pien Postma
Opmerkingen
M8E3
16:00 - 17:00
RABO
Trainer(s)
Emma Binnendijk
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:00
RABO
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
M8E5
16:00 - 17:00
RABO
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
M8E6
16:00 - 17:00
RABO
Trainer(s)
Joy Oude-bekke
Opmerkingen
Overig
keep
16:30 - 17:30
Driesprong - CD
Trainer(s)
Willem Honhoff
Opmerkingen
wisselkeepers 8tallen
keep
17:00 - 18:30
Driesprong - AB
Trainer(s)
Lianne Koster
Opmerkingen
Wisselkeepers jeugd: 17.00-17.30 D-keepers 17.30-18.00 C-keepers 18.00-18.30 A/B-keepers
T1
18:30 - 19:30
Arendsen - AB
Trainer(s)
Anouk Pfeiffer
Carst Grootelaar
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Vera-Lynn ter Doest
Anne-Floor Scheper
Opmerkingen
T2
18:30 - 19:30
Driesprong
Trainer(s)
Anouk Pfeiffer
Carst Grootelaar
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Vera-Lynn ter Doest
Anne-Floor Scheper
Opmerkingen
T3
18:30 - 19:30
Driesprong
Trainer(s)
Anouk Pfeiffer
Carst Grootelaar
Lianne Koster
Lisa Rosendaal
Marjolein Purmer
Robbert van Dorth
Tjeerd Martin
Vera-Lynn ter Doest
Anne-Floor Scheper
Opmerkingen
Junioren B
JB2
20:00 - 21:00
Damsté
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Xander Meijs
Opmerkingen
JB3
20:00 - 21:00
Damsté
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Xander Meijs
Opmerkingen
JB4
20:00 - 21:00
Damsté
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Xander Meijs
Opmerkingen
Junioren C
JC2
17:30 - 18:30
Driesprong - CD
Trainer(s)
Koen Smelt
Opmerkingen
Junioren D
JD3
17:00 - 18:00
Damsté - CD
Trainer(s)
Bastiaan Schuil
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J8E1
17:00 - 18:00
RABO
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen