BEC03834-D8A9-4DF2-B87A-1B97305042B8.jpeg C7DBC2BD-48D8-48DE-B30A-B184DCE11C5A.jpeg 04EE91BF-604A-43C7-BBDC-884FBB17004C.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 78BF934E-1F6A-4DD6-B451-43E330A7501A.jpeg 2447A162-D755-451A-A50B-A520C3C242AF.jpeg D4BFCF6E-96D1-4C4B-BCE3-8381B1DB40FE.jpeg 4A20C987-D1C2-40FE-9AB8-D5982AFF4284.jpeg C1CC3B97-0671-40F8-8F85-A351DB2874EC.jpeg 502BFFDA-D399-44E0-8B50-BB0065E905E7.jpeg B4F0C938-4ADB-4506-9C97-0BC5515B5FB1.jpeg 539F85F7-FFA6-40D2-82D7-AA8CB07F53A4.jpeg 10D16896-716F-4418-A797-CFC918F8BE56.jpeg 77894058-03AC-400F-9DF1-4B0C3CF930A7.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 2845F578-A9A5-4E21-A627-43C784E1F0E5.jpeg 7E294F79-CB4B-432A-A784-F3BDFF929302.jpeg 0DA15D80-B7B0-4351-92D5-72AD6188370B.jpeg 9AAA165B-7C58-4E04-8C5D-F2A7757874B3.jpeg 3F3E14C3-8BB8-4E09-969E-C2DBFFC9E92C.jpeg 24042A7E-9D0B-4D6B-B070-ED6B17B7A561.jpeg B8D2688C-E955-4289-BDAB-DB29541A068C.jpeg F7D1244E-B541-4CD2-AB3A-56467D4A59E1.jpeg 6303FA4C-98F6-456B-AE74-4329ADD8F584.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 975B43CF-1DB5-4D71-B320-AE83BDBB274F.jpeg 16A6A5DE-AFCA-4738-86C2-487880930E60.jpeg

Jeugd

Senioren

Organisatie

Bestuur Mail
Annemieke Beunk Voorzitter (interim)
Stefan Dirks Penningmeester
Yda de Rooij Secretaris
Annemieke Beunk Technische zaken
Jet Buschgens - Siewertsz van Reesema Algemeen Lid
Voorzitter (interim) Mail
Vertrouwenspersonen Mail
Henk-jan Hoekman Algemeen Lid
Marielle Hegeman - Eijkelkamp Algemeen Lid
Secretariaat Mail
AVG Mail
Yda de Rooij AVG /fotoprotocol
Beheer social media Mail
Yda de Rooij Beheer Facebook, Instagram, Youtube, linkedin
Gevonden voorwerpen Mail
Margreet Binnendijk Manager GV
ICT commissie Mail
Eric Knuif Procedures/ Lisa
Yda de Rooij Procedures/ Lisa
Ledenadministratie Mail
Karin van Dam Ledenadministratie
Lustrumcommissie Mail
John Boshuis Algemeen Lid
Oranje hockey Mail
Yda de Rooij Oranje Ambassadeur
Schoolhockey Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid
Sportiviteit en Respecct Mail
Yda de Rooij SR-commissaris
Sportmedisch Mail
Frank Leusink Algemeen Lid
Coen Wissink Algemeen Lid
Barbara Postma - Rosens EHBO kist  Mail
Website Mail
Yda de Rooij Webmaster
Wedstrijdsecretariaat Mail
Annelot Oving-Weusthuis Wedstrijdsecretariaat
Penningmeester Mail
Incasso Mail
Stefan Dirks Incasso
Karin van Dam Facturering leden
Kascommissie Mail
Henk Jansen Algemeen Lid
Sponsoring Mail
Stefan Dirks Algemeen Lid
Elise Wagelaar Algemeen Lid
Fleur Leerkotte Algemeen Lid
Helena Cid Algemeen Lid
Technische zaken Mail
Activiteitencommissie Mail
Ellen Lammertink Voorzitter
Ellen Postel Vice Voorzitter
Merel Blom Secretaris
Dario Aresu Algemeen Lid
Danny Groener Algemeen Lid
Algemene zaken Mail
Annemieke Beunk Voorzitter TC
Christiaan von Geldern Technisch Manager  Mail
Arbitragecommissie Mail
Patrick Willemsen Voorzitter
Wietske Faber SR indeling zaterdag
Wietske Faber SR indeling zondag
Wietske Faber Backoffice
Geert Wubben CS+ opleider
Geert Wubben Indeling pluswedstrijden
Marcel Hak Algemeen Lid
Commissie Jongste jeugd Mail
Daphne Been - Emanuel Communicatie
Marjolijn Homan Communicatie
Karin Beking Coördinator Meisjes
Wendy van den Hoeven Coördinator Jongens
Simon Huiskamp Coördinator Jongens
Ellen Postel Kaboutercompetitie
Daphne Been - Emanuel Proeftrainingen
Arnoud van den Hoeven Algemeen Lid
Elftalcommissie (junioren) Mail
Vincent van Heck Voorzitter
Vincent van Heck Algemeen Lid
Daphne Been - Emanuel Meisjes O-12
Daphne Been - Emanuel Meisjes O-14
Joyce Hofste Meisjes O-16
Fleur Leerkotte Meisjes O-18
Bram Jansen Jongens O12 tm O18
Elftalcommissie (senioren) Mail
Fleur Leerkotte Dames
Bram Jansen Heren
Yda de Rooij Heren
Yda de Rooij Veteranen Dames/heren
G-Hockey commissie Mail
Anouk Pfeiffer Trainer / coach
Lianne Koster Trainer / coach
Karin Esser- van der Holst Ouder
Marjolein Purmer Hoofdtrainer / coach
Keepersgilde Mail
Cor Thielen Voorzitter
Materiaalcommissie Mail
Cor Thielen Voorzitter
Lieke de Wit Algemeen Lid
Manou van der Heijden Algemeen Lid
Cor Thielen Keepers kluizen
Trainingscommissie Mail
Jurjen Matthijssen Trainingscoördinator
Fleur Leerkotte Trainerscontracten en declaraties
Bram Jansen Algemeen Lid
Joyce Hofste Communicatie
Eline Wennink Communicatie
Trimhockey commissie Mail
Fleur Leerkotte Algemeen Lid
Zaalhockey Mail
Xander Meijs Voorzitter
Paul Willems Algemeen Lid
Accommodatie Mail
Accommodatie
Yda de Rooij reservering accomodatie
Accommodatie onderhoud
Jeroen Achterkamp Voorzitter
Klussenclub Mail
Hans van Valkenhoef Algemeen Lid
Jeroen Achterkamp Voorzitter
Sleutel commissie Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid
Yda de Rooij Algemeen Lid
Velden Mail
Fleur Leerkotte Veldreservering ma-vr
Annelot Oving-Weusthuis Veldreservering weekend
Facilitaire zaken Mail
Barcommissie Mail
Debby Leeflang Voorzitter
Gerda Aufderhaar Bartender