Het onmogelijke zaal kampioenschap van JO16-1

Zondag 12 februari om 12:20 was het zo ver. De laatste 2 wedstrijden om te bepalen wie er kampioen zou worden; Twente of PW.
PW stond zes punten los met een behoorlijk doelpuntensaldo in het voordeel, onze jongens moesten 23 goals maken om kampioen te worden.🫣
Van tevoren leek dit onmogelijk, maar goed er zijn gekkere dingen gebeurd! Zo begonnen ze de wedstrijd tegen Lochem, een geduchte tegenstander met vaak rare capriolen. Met rust was het 5-3, helaas maar 2 goals in het voordeel van Twente dus ze moesten er nog behoorlijk wat gaan maken🧐.
Ze kwamen bij elkaar, motiveerden elkaar en gingen ervoor. Dit zorgde voor het beste hockey ooit op de mat gelegd van JO16-1. Het werd 6-3, 7-3 en 8-3 binnen enkele minuten. Ze speelden gecontroleerd, creatief en streden voor elke meter.
Met nog maar 10 seconden op de klok was het 10-3 toen Tygo vanaf de middellijn 2 man wist te passeren om zo vervolgens in de allerlaatste minuut de 11-3 tegen de touwen aan te schieten, een geweldig moment.👏👏
Ze wisten nu wat hen te doen stond in de tweede wedstrijd; 15 goals maken. Op papier natuurlijk volstrekt absurd🤪
Het fluitsignaal klonk en ze begonnen gelijk met druk zetten, Haackey kreeg geen centimeter ruimte en werd op alle flanken weggespeeld. Zo was het bij rust al 11-0!! Nog maar 4 goals voor de titel 🏆.
In de rust waren ze totaal gesloopt, shirts waren veranderd in zwembaden, gezichten waren rood, hier en daar schuimbekkende gezichten en het geluid van hijgende jongens die kapot waren. Maar geen van deze obstakels stonden hen in de weg. Ze verslapten geen moment en bleven maar gaan.
Ze waren lang op zoek naar de 12-0 maar uiteindelijk viel deze, helaas werd het kort daarna 12-1. Toen was het tijd voor nog 10 minuten volle druk en dat pakte goed uit, 13-1, 14-1, 15-1, en toen de verlossende 16-1! Hiermee hadden ze de 15 goals behaald, maar ze gingen door en het werd uiteindelijk zelfs 18-1.
🏆Ze hadden het gehaald, kampioen in de zaal!!
Juichende spelers, trotse ouders, en twee super trotse blije coaches. Wat een dag, een kampioenschap wat van tevoren onhaalbaar leek, maar ze hebben het gewoon geflikt!
Spelers en begeleiding Gefeliciteerd. Wat een fantastische prestatie. 🙏🏻🥳

Gerelateerd nieuws
Sponsorblok onder Rabo
Sponsorkliks
Hockey.nl