E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg 924E7A82-6C71-48CE-AD06-2B153FEFFF99.jpeg EE992A00-00EF-400B-86B3-9150F1F8F2E3.jpeg B391B7C2-B698-4DF4-AA88-419466C7B883.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 58A58DB2-C64B-4CAF-A41A-5C7F42845D69.jpeg 98ACED85-4BFA-4BCA-A20B-3557D0B2A6F1.jpeg C20F40EA-67E3-43C4-9B52-6CF025826FAA.jpeg 4E076AEC-278C-4062-BC21-ED6F40170D62.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg C426571B-A56C-461D-93D2-45C2EAA6C2D5.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg C2ADB68E-580F-4986-ACB8-7B609821392B.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg

Jeugd

Senioren

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Zutphen MA1
n.n.b.
Uit
MA2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA2
n.n.b.
Thuis
Fluiten: D1
MA3 - Goor MA2
15:20
Uit
MA4 - Lochem MA2
15:55
Uit
MA5 - Zutphen MA3
n.n.b.
Uit
MA6 - Ares MA4
n.n.b.
Thuis
Fluiten: D4
Meisjes B
MB1 - Huizen MB1
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 - Goor MB2
13:40
Uit
MB3 - HC Zwolle MB6
n.n.b.
Thuis
Fluiten: D3
MB4 - EHV Enschede MB2
16:00
Uit
MB5 - Zutphen MB6
n.n.b.
Thuis
Fluiten: Jong senioren D2
MB6 - EHV Enschede MB4
15:45
Uit
MB7 - Almelo MB6
11:40
Uit
Meisjes C
MC1 - HC Zwolle MC2
n.n.b.
Uit
MC2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1
12:30
Uit
MC3 - EHV Enschede MC2
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC4 - Avanti MC1
n.n.b.
Uit
MC5 - Lochem MC2
n.n.b.
Thuis
Fluiten: MA2
MC6 - Zutphen MC3
n.n.b.
Thuis
Fluiten: JA3
MC7 - Bully MC7
08:30
Uit
MC8 - Almelo MC6
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
MD1 - Bully MD3
10:20
Uit
MD2 - Bully MD2
n.n.b.
Thuis
Fluiten: MB1
MD3 - HC Zwolle MD3
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD4 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD4
n.n.b.
Thuis
Fluiten: MB3
MD5 - Almelo MD3
08:30
Uit
MD6 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD3
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD7 - Voorster MD1
n.n.b.
Uit
MD8 - Ares MD6
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes E
M8E1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina M8E1
09:45 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Hockey Club Twente M8E3
08:30 - Driesprong
Uit
M8E3 - Hockey Club Twente M8E2
08:30 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME1 - EHV Enschede M6E1
09:00
Uit
ME2 - DHV M6E4
09:45 - Driesprong
Thuis
ME3 - EHV Enschede M6E2
08:30 - Veld4
Thuis
ME4 - HHC Haackey M6E1
09:15
Uit
Meisjes F
MF1 - Lochem MF1
09:45 - Driesprong
Thuis
MF2 - Bully MF5
08:30 - Veld4
Thuis
MF3 - Bully MF6
08:45
Uit
Jongens A
JA1 - Meppel JA1
15:45
Uit
JA2 - HCHN JA2
n.n.b.
Thuis
Fluiten: HVB
JA3 - SALLAND JA1
n.n.b.
Thuis
Fluiten: H2
Jongens B
JB1 - Apeldoorn JB1
n.n.b.
Uit
JB2 - MHC Epe MIX JB1
n.n.b.
Uit
JB3 - Almelo JB2
n.n.b.
Thuis
Fluiten: HVLB
Jongens C
JC1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC1
n.n.b.
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC2 - SALLAND JC1
n.n.b.
Thuis
Fluiten: JA2
JC3 - MHC EDE JC2
14:10
Uit
Jongens D
JD1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD1
09:00
Uit
Jongens E
J8E2 - Bully J8E1
08:30 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JE1 - EHV Enschede J6E1
08:30 - Veld4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Lochem JF2
11:45
Uit
Overig
Mix8E1 - HHC Haackey J8E1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten