BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg

Jeugd

Senioren

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - HCHN MA1
14:45 - Harrie
Thuis
Fluiten: Lianne Koster en Xander Meijs
MA2 - Lochem MA1
16:00
Uit
MA3 - Lochem MA2
16:15 - Veld4
Thuis
Fluiten: Vera de Rooij en Sam de Haan
MA4 - Almelo MA2
16:10
Uit
MA5 - HHC Haackey MA2
17:45 - Veld4
Thuis
Fluiten: Kayne Neyens en Anne Witbreuk
Meisjes B
MB1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1
12:30
Uit
MB2 - EHV Enschede MB1
16:30 - Harrie
Thuis
Fluiten: Koos de Rooij
MB3 - Goor MB1
15:45 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Koen Smelt en Kayne Neyens
MB4 - SALLAND MB1
11:30
Uit
MB5 - EHV Enschede MB3
14:00
Uit
MB6 - Goor MB3
13:15 - Veld4
Thuis
Fluiten: Suus Vertegaal en Ellemijn Hammink
MB7 - HHC Haackey MB3
11:45 - Veld4
Thuis
Fluiten: Renske Leyng en Maud Veldkamp
Meisjes C
MC1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1
10:30 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC2 - Ares MC2
14:30
Uit
MC3 - Almelo MC2
14:00 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Merle Rensen en Emma Baake
MC4 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC3
10:45
Uit
MC5 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2
08:45 - Veld4
Thuis
Fluiten: Jet Steggink en Veerle Hegeman
MC6 - Losser MC1
12:00
Uit
MC7 - Avanti MC2
10:15 - Veld4
Thuis
Fluiten: Pepijn van der Veen en Jasper Vink
MC8 - Goor MC3
12:00
Uit
Meisjes D
MD1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD1
08:45 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Maarten Borgman en Wout Hudepohl
MD2 - EHV Enschede MD3
14:15
Uit
Jongens A
JA1 - HHC Haackey JA1
17:30 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Geert Wubben en Jacco Robijn
JA2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1
17:00
Uit
Jongens B
JB1 - Almelo JB1
13:00 - Harrie
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - Almelo JB2
10:00
Uit
JB3 - HHC Haackey JB1
14:45 - Veld4
Thuis
Fluiten: Jesse Meijerink en Henk Snijders
Jongens C
JC1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC2
12:15 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Ana Rita Wubben
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten