Jeugd
Jongens
JO18-1
JO18-1 Zaalhockey
JO18-2
JO18-2 Zaalhockey
JO18-3
JO18-3 Zaalhockey
JO16-1
JO16-1 Zaalhockey
JO14-1
JO14-1 Zaalhockey
JO14-2 Mix
JO14-2 Mix Zaalhockey
JO12-1
JO12-1 Zaalhockey
Nieuwe leden jongens
Opzegging jongens
trainingsleden junior (M)
JO10-1
JO9-1
JO9-1 Zaalhockey
JO8-1-Mix
Benjamins Jongens
Meisjes
MO18-1
MO18-1 Zaalhockey
MO18-2
MO18-2 Zaalhockey
MO18-3
MO18-3 Zaalhockey
MO18-4
MO18-4 Zaalhockey
MO18-5
MO18-5 Zaalhockey
MO18-6
MO18-6 Zaalhockey
MO16-1
MO16-1 Zaalhockey
MO16-2
MO16-2 Zaalhockey
MO16-3
MO16-3 Zaalhockey
MO16-4
MO16-4 Zaalhockey
MO16-5
MO16-5 Zaalhockey
MO16-6
MO16-6 Zaalhockey
MO16-7
MO16-7 Zaalhockey
MO16-8 Zaalhockey
MO14-1
MO14-1 Zaalhockey
MO14-2
MO14-2 Zaalhockey
MO14-3
MO14-3 Zaalhockey
MO14-4
MO14-4 Zaalhockey
MO14-5
MO14-5 Zaalhockey
MO14-6 Zaalhockey
MO14-7 Zaalhockey
MO14-8 Zaalhockey
MO12-1
MO12-1 Zaalhockey
MO12-2
MO12-2 Zaalhockey
MO12-3
MO12-3 Zaalhockey
MO12-4
MO12-4 Zaalhockey
Nieuwe leden meisjes
Opzegging meisjes
trainingsleden junior (V)
MO10- Training
MO10-1
MO10-1 Zaalhockey
MO10-2
MO10-2 Zaalhockey
MO10-3
MO10-3 Zaalhockey
MO10-4
MO10-4 Zaalhockey
MO9-1
MO9-1 Zaalhockey
MO9-2
MO9-2 Zaalhockey
MO9-3
MO9-3 Zaalhockey
MO9-4
MO9-4 Zaalhockey
Trainingsgroep MO9
Trainingsgroep MO8
MO8-1
MO8-2
Opzegging JJ meisjes
Benjamins meisjes A
Benjamins meisjes B
Benjamins meisjes C
Benjamins Meisjes D
MO7-1 mix
Senioren
Heren
H1
H1 zaalhockey
H2
H3
H30-1
H45-1
Twente/Goor H45-2-mix
Heren instroom uit A
Inval/trainingsleden veteranen (H)
opzeggingen senioren heren/veteranen
S1mix
Trainingsleden (H)
KNHB Verenigingsleden Veteranen /Heren
Dames
D025-2 Zaalhockey
D1
D1 Zaalhockey
D2
D2 Zaalhockey
D3
D3 Zaalhockey
D30-1
D30-2
D4
D4 - Zaalhockey
D5
D6
Dames instroom uit A
DO25-1
DO25-2
DO25-2.- Zaalhockey
DO25-3
DO25-3 - Zaalhockey
In behandeling senioren
Opzegging Senioren Dames/veterinnen
Trainingsleden Vet. (D)
Trainingsleden (D)
KNHB Verenigingsleden Veteranen /Dames
Home
De club
Contact
Organisatie
Clubkleding
Accommodatie
Welkom vrijwilligers
Barcommissie
Links
Bijzondere leden
Agenda
Privacy verklaring
Boetes en kaarten
Hockey
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Trimhockey
Zaalhockey
Sportiviteit en respect
Medisch
Info
Blessure aanmeldformulier
Nuttige info
Arbitrage
Fluitschema
Arbitragecommissie
Jongste jeugd
Proeftrainingen
Informatie Jongste Jeugd
Activiteiten Jongste Jeugd
Commissie Jongste jeugd
Jeugd
Wedstrijden
Elftalcommissie
Senioren
Wedstrijden
Elftal commissie
G-hockey
Wedstrijden
G-hockeycommissie
Lidmaatschap
Informatie
Contributie
Lid worden
Opzeggen
Sponsoring
Sponsor worden?
Overzicht sponsoren
Teamsponsoring
Sponsorcommissie
Vragen?
Hoofdschema
Periode 3 (tot meivakantie)
Periode 4 (tot zomerstop)
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Dit schema loopt van 24-2-2024 t/m 27-4-2024
Senioren
D1
20:00 - 22:00
Impack - AB
Trainer(s)
Tino Stoop
Opmerkingen
D2
19:00 - 20:30
Driesprong - CD
Trainer(s)
Gideon Virginia
Opmerkingen
D4
20:00 - 21:30
Harrie
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
DO25-1
20:30 - 21:30
Driesprong - CD
Trainer(s)
Gideon Virginia
Opmerkingen
DO25-2
19:00 - 20:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Wouter Leferink
Opmerkingen
DO25-3
19:00 - 20:00
Driesprong - AB
Trainer(s)
Frank Krabbenbos
Opmerkingen
Junioren A
MO18-2
19:00 - 20:30
Driesprong - CD
Trainer(s)
Gideon Virginia
Opmerkingen
MO18-3
18:00 - 19:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Opmerkingen
MO18-4
19:00 - 20:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
Junioren B
MO16-2
18:30 - 20:00
Impack - AB
Trainer(s)
Sharjeel Minhas
Opmerkingen
MO16-3
18:00 - 19:00
Driesprong - CD
Trainer(s)
Gideon Virginia
Opmerkingen
MO16-6
18:00 - 19:00
Driesprong - AB
Trainer(s)
Frank Krabbenbos
Opmerkingen
MO16-7
17:00 - 18:00
Driesprong - CD
Trainer(s)
Gideon Virginia
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
17:00 - 18:30
Impack - CD
Trainer(s)
Sylke Kuiphuis
Opmerkingen
MO12-2
17:00 - 18:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
MO12-3
17:00 - 18:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Lieke de Wit
Suze Hovestad
Opmerkingen
MO12-4
17:00 - 18:00
Driesprong - AB
Trainer(s)
Frank Krabbenbos
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9-1
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Gideon Virginia
Svedde Meijer
Opmerkingen
MO9-2
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Matt Otte
Opmerkingen
MO9-3
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Suus van de Zweerde
Opmerkingen
MO9-4
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Norah Fisscher
Opmerkingen
Trainingsgroep MO9
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
Meisjes F training
16:00 - 17:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MO7-1 mix
16:00 - 17:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Suze Hovestad
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
MO7-2 mix
16:00 - 17:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Suze Hovestad
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
MO8-1
16:00 - 17:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Lotte Kleerebezem
Lieke de Wit
Opmerkingen
MO8-2
16:00 - 17:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
ben MA
16:00 - 17:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Paul Schulz
Opmerkingen
Senioren
H2
20:00 - 21:30
Driesprong - AB
Trainer(s)
Frank Krabbenbos
Opmerkingen
H45-1
20:00 - 21:30
Impack - CD
Trainer(s)
Hans Kieft
Opmerkingen
H45-2 mix
20:00 - 21:30
Impack - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9-1
16:00 - 17:00
Driesprong
Trainer(s)
Frank Krabbenbos
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8-1
16:00 - 17:00
Harrie - CD
Trainer(s)
Bob Mos
Opmerkingen
Overig
Ben J
16:00 - 17:00
Harrie - AB
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Pien Lammertink
Sophie Tabois
Opmerkingen
TW
09:00 - 10:00
Impack
Trainer(s)
Jurjen Matthijssen
Opmerkingen
20:00 - 21:30
Harrie
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
22:00 - 22:15
Impack
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Home
›
Trainingsschema