suuz kopie.jpeg

Jeugd

Senioren

Nieuwsfilter
Fotogalerij
Fotogalerij

Organisatie

Bestuur Mail
Frans Masselink Voorzitter
Karin van Dam Vice Voorzitter/Techn.zaken algemeen
Yda de Rooij Secretaris
Stefan Dirks Penningmeester
Marcel Westenberg Technische zaken Tophockey
Niek Kroeze Accommodatie
Voorzitter Mail
Vertrouwenspersonen Mail
Marielle Hegeman - Eijkelkamp Algemeen Lid
Henk-jan Hoekman Algemeen Lid
Vice Voorzitter Mail
Nieuwsbrief Mail
Karin van Dam Redacteur
Marcel Hak Redactie lid
Sponsoring Mail
Karin van Dam Voorzitter
Tom van den Nieuwboer Sponsoruitingen en acquisitie
Bob Boekhout Social Media
Branko Oude Middendorp Sponsoruitingen en acquisitie
Karin van Dam Administratie en communicatie
Bob Boekhout Evenementen
Sportiviteit en Respecct Mail
Karin van Dam SR-commissaris  Mail
Secretariaat Mail
Beheer social media Mail
Yda de Rooij Beheer Facebook, Instagram, Youtube, linkedin  Mail
ICT commissie Mail
Eric Knuif Procedures/ Lisa
Yda de Rooij Procedures/ Lisa
Hans-Peter Ponten Procedures/ Lisa
Ledenadministratie Mail
Yda de Rooij Ledenadministratie
Schoolhockey
Renate Roest Algemeen Lid  Mail
Christel Horselenberg Algemeen Lid  Mail
Financiën Mail
Incasso Mail
Karin van Dam Facturering leden
Stefan Dirks Incasso
Kascommissie
Henk Jansen Algemeen Lid
Dieke Kok Algemeen Lid
Hein Bernelot Moens Algemeen Lid
Technische zaken Tophockey Mail
Selectieteams
Marcel Westenberg Tophockey coördinator  Mail
Technische zaken algemeen Mail
Algemene zaken Mail
Karin van Dam Voorzitter TC
Elftalcommissie (junioren) Mail
Marcel Hak Voorzitter
Marcel Hak Jongens A/B/C/D
Ilona Koiter Meisjes A
Maaike Hesselink Meisjes B
Tanja Heeregrave Meisjes C
Rianne Buist Meisjes D
Yda de Rooij Coördinator instroom
Elftalcommissie (senioren) Mail
Marcel Hak Veteranen Dames
Marcel Hak Heren
Marcel Hak Dames
Marcel Hak Veteranen Heren
Minicommissie Mail
Deirdre Brandwagt-Bergink Wedstrijdsecretaris Mini's
Willemijn Balkema Coördinator Benjamin Meisjes.
Marjolijn Homan Coördinator Benjamin Jongens
Annemieke Beunk Coördinator Benjamin Jongens
Marjolijn Homan Coördinator Jongens E/F
Annemieke Beunk Coördinator Jongens E/F
Willemijn Balkema Coördinator Meisjes E/F
Willemijn Balkema Coördinator instroom
Marjolijn Lutke Holzik Coördinator mini-activiteiten
Annemieke Beunk Communicatie
Scheidsrechterscommissie Mail
Titia Weusthuis SR-commissaris
Hidde Jansen SR indeling zaterdag
Peter van den Bosch SR indeling zaterdag
Annelot Weusthuis SR indeling zondag
Titia Weusthuis Backoffice
Sportmedisch Mail
Coen Wissink Algemeen Lid
Ada Douwes Dekker Algemeen Lid
Joost van der Ploeg Algemeen Lid
Trainingscommissie Mail
Lisette Wolters Trainingsschema/aanstellen trainers
Lisette Wolters Keepers trainingen
Maxim Vonkerman Opleidingen en beheer TIPS formulieren
Xander Meijs Voorzitter
Chantal Visschedijk Trainerscontracten en declaraties
Trimhockey commissie Mail
Nancy Hak Algemeen Lid
Wedstrijdsecretariaat Mail
Deirdre Brandwagt-Bergink Wedstrijdsecretaris Mini's
Marcel Hak Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Mail
Xander Meijs Voorzitter
Accommodatie Mail
Kledingdepot
Marjolijn Lutke Holzik Algemeen Lid
Klussenclub Mail
Hans van Valkenhoef Algemeen Lid
Raymund Geerdink Algemeen Lid
Piet Dijkstra Algemeen Lid
Jan Houttuin Algemeen Lid
Materiaalcommissie Mail
Melanie Veltman Keepers kluizen  Mail
Hans van Valkenhoef Materiaalcommissaris
Sleutel commissie Mail
Niek Kroeze Algemeen Lid  Mail
Velden Mail
Yda de Rooij Veld reservering  Mail
Niek Kroeze Veldkeuring
Facilitaire zaken Mail
Barcommissie Mail
Martin van den Heuvel Inkoop
Martin van den Heuvel Barbeheer
G-Hockey commissie Mail
Femke van Eijzeren Trainer / coach
Karin Esser- van der Holst Ouder
Tjeerd Martin Trainer / coach
Marjolein Purmer Hoofdtrainer / coach
Robert Wolters Ouder
Mona Vollenbroek Ouder