07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg 30B58D50-EADE-4BB3-8507-2610D2E57E71.jpeg 58A58DB2-C64B-4CAF-A41A-5C7F42845D69.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg B391B7C2-B698-4DF4-AA88-419466C7B883.jpeg 4E076AEC-278C-4062-BC21-ED6F40170D62.jpeg C426571B-A56C-461D-93D2-45C2EAA6C2D5.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg

Jeugd

Senioren

Nieuwsfilter
Fotogalerij
Fotogalerij
Groepen en trainingstijden Rabo Hockeyschool - start 22 september
Aankomende zondag is de eerste Rabo Hockeytraining. Hebben jullie er ook zo'n zin in?

De trainingen vinden plaats op de volgende dagen:

22 september
29 september
6 oktober
13 oktober
3 november
10 november
17 november
24 november

Voordat we van start gaan wil ik graag nog even met nadruk vragen of jullie, wanneer je om wat voor reden dan ook niet kunt, zelfs al weet je dat pas de avond of ochtend ervoor, even een afmelding willen sturen naar [email protected] Er staat een aantal kinderen op de wachtlijst die staan te trappelen om die keer dan voor je in te vallen en het zou zonde zijn als ze die kans zouden moeten missen!

Dan vind je hieronder de groepsindeling met de bijbehorende tijden.

Heel veel plezier!

Groep 1 : 10:00 - 11:15 uur

Pien Peters

Julia Dirks

Carsten Top

Iris van het Bolscher

Rohan Hueting

Sanne Slot

Dyon Boots

Sten Ole Movig

Oscar van 't Riet

Wout Lubbers

Vera Eeltink

Lieke Wellen

Eline Broekman

Lizzy Visschedijk

Marit Rinket

Carlijn Oosterhuis

Laure Everink

Freya ter Balkt

Sarah van Dam

Sophie Oolderink

Tess Mulder

Florianne Hippert

Danique Nolte

Lieve Berndsen

Francien Rosink

Noor Scholl

Jinke Wegdam

Susan van Loon

Tara Harberink

Madé Olde Klieverink

Jet Steggink

Jonna Klein Ganseij

Madelief Wisseborn

Sylke Kuiphuis

Noa Willemsen

Fabienne van Buuren


Groep 2: 11:15 - 12:30 uur

Nout Ruikes

Veerle de Lange

Guus Grandiek

Teun Haken

Thorben ter Balkt

Jesse Gietema

Thom Broekman

Siebren Jansen

Rubien Weghorst

Sophie Olde Veldhuis

Jaden Boots

Nikki Mulder

Silke de Rooij

Quincy Maring

Veerle Hegeman

Carleyn Zengerink

Doreth Katgert

Annick Everink

Isa Lusthusz

Amy Tapper

Bente Movig

Anne-Bo Meijer

Lynette Deterd Oude Weme

Michelle van Wieren

Laurien Blömer

Lotte Veldhuis

Sanne Meyerink

Fleur Kokkelink

Malyn Branderhorst

Lucas van Dam

Daniel Wiggers

Wout Hudepohl

Ghisele van der Schelling

Hinke Greven

Lyanne Sauer

Roosje Stoop