089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg

Jeugd

Senioren

Nieuwsfilter
Agenda
17-4 Landenstrijd
18-4 Landenstrijd
24-4 Landenstrijd
25-4 Landenstrijd
Fotogalerij
Fotogalerij
* 4x4 Lockdown Training (26+) Update *
Nieuwsafbeelding
Vanaf deze week is het trainingsschema aangepast aan de verlate avondklok, ook voor de 4x4 training betekent dat een stukje verruiming. Er is een uur bijgekomen en we hebben nieuwe aanmeldingen in de deelnamelijst verwerkt.

Het uur 19:00-20:00 zit al vol, in het uur 20:00-21:00 is nog plek, dus in dat uur worden nieuwe inschrijvingen ingedeeld. https://forms.gle/D2szJf13bdfChnq29

Nadat je bent ingedeeld (zichtbaar via een update op de HC Twente website) mag je onderling ruilen, mits de ruiling even wordt doorgegeven via [email protected]

- Deelnamelijst -

Van 19:00 tot
20:00 - Helma Melsen - Anders
20:00 - Lianne Koster - Dames 1
20:00 - Eline Wennink - Dames 2
20:00 - Annelot Weusthuis - Dames 3
20:00 - Anouk Pfeiffer - Dames 3
20:00 - Caroline - Dames 3
20:00 - Liza Bollen - Dames 3
20:00 - Dorien Wennink - Dames 30A
20:00 - Joyce Hofste - Dames 30B
20:00 - Caroline Vleghert - Dames 4
20:00 - Henk Jansen - Heren 35A
20:00 - Malcolm Evans - Heren 35A
20:00 - Ruud Marres - Heren 35A
20:00 - niek kroeze - Heren 35B
20:00 - Albert ter Balkt - Heren 45B
20:00 - Peter van den Bosch - Heren 45B

Van 20:00 tot
21:00 - Ireen Rientjes - Dames 30A
21:00 - Marina Vooren - Dames 30A
21:00 - Cornelieke Harreman - Dames 30B
21:00 - Rob Wissink - Heren 35A
21:00 - Mark Harms - Heren 35B
21:00 - Frans Masselink - Heren 45B