C20F40EA-67E3-43C4-9B52-6CF025826FAA.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg EE992A00-00EF-400B-86B3-9150F1F8F2E3.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 58A58DB2-C64B-4CAF-A41A-5C7F42845D69.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 98ACED85-4BFA-4BCA-A20B-3557D0B2A6F1.jpeg C426571B-A56C-461D-93D2-45C2EAA6C2D5.jpeg C2ADB68E-580F-4986-ACB8-7B609821392B.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg E1F9DF52-1279-43D4-B244-4205B34851C0.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg B391B7C2-B698-4DF4-AA88-419466C7B883.jpeg 4E076AEC-278C-4062-BC21-ED6F40170D62.jpeg 924E7A82-6C71-48CE-AD06-2B153FEFFF99.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg

Jeugd

Senioren

Nieuwsfilter
Fotogalerij
Fotogalerij
Groepen en trainingstijden Rabo Hockeyschool
Nieuwsafbeelding

Zondag 28 september is weer de eerste Rabo Hockeytraining. Hebben jullie er ook zo'n zin in?

De trainingen vinden plaats op de volgende dagen:

  • 28 september
  • 5 oktober
  • 12 oktober
  • 19 oktober
  • 26 oktober
  • 2 november
  • 9 november
  • 16 november
  • 23 november

Voordat we van start gaan wil ik graag nog even met nadruk vragen of jullie, wanneer je om wat
voor reden dan ook niet kunt, zelfs al weet je dat pas de avond of ochtend ervoor, even een
afmelding willen sturen naar [email protected] Er zijn namelijk een hoop kinderen
die net niet meer mee konden doen en dolgraag in willen vallen. Geef ze dus ook die kans!

Verder gelden de algemene trainingsregels; dus denk er aan je bitje, je scheenbeschermers en
wat water mee te nemen, ga van te voren naar de wc en vergeet vooral niet heel veel plezier te
hebben!

Dan vind je hieronder de groepsindeling met de bijbehorende tijden.

Groep 1 : 10:00 - 11:15 uur

Mila Sasa

Maud de Brouwer

Bloeme Beersen

Sietske Lindeman

Senna Jannink

Norah Branderhorst

Louise Lutke Holzik

Jasmijn Dijkhuis

Romé Rupert

Sophie Louise Wienk

Nikki Eppink

Floor Dijkmann

Merlin Scheij

Bridget Bloemendal

Isa Bluemink

Lotte Reijnders

Wencke ter Wal

Jinthe Alink

Pien van Diermen

Florien Mossink

Laure Everink

Pien Peters

Eline Broekman

Veere Ooms

Lois Wolsink

Danique Nolte

Anouk ten Broeke

Sophie Oolderink

Tess Mulder

Florianne Hippert

Lieve Berndsen

Anne Walter

Annemarijn Crielaard

Noor Scholl

Floor Visscher

Feline Reinhard


Groep 2: 11:15 - 12:30

Teun Haken

Michel Visotski

Lucas van Dam

Julius Gerritsen

Daniel Wiggers

Livai Tjioe

Sylke Kuiphuis

Silke de Rooij

Sanne Meyerink

Noa Willemse

Madé Olde Klieverink

Jet Wolkotte

Emelie Brand

Tara Harberink

Susan van Loon

Mijntje Ooms

Jinke Wegdam

Ghisele van der Schelling

Roselien Slaghekke

Malyn Branderhorst

Lotte Veldhuis

Fleur Kokkelink

Lyanne Sauer

Megan Winterink

Sophie Willemsen

Myrthe Postma

Quinten Gilde

Carsten Top

Francien Rosink

Lizzy Visschedijk

Freya ter Balkt

Lieke Wellen

Sarah van Dam

Vera Eeltink

Marit Rinket

Carlijn Oosterhuis

Jet Steggink